WEBOVÝ PROGRAMÁTOR - JUNIOR (38-47.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Třebíč
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte SŠ/VŠ vzdělání? Vyznáte se v programování v jazyce C#,.NET? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Zavedená IT společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

Náplň práce:

* Vývoj podnikového informačního systému
* Tvorba webových aplikací na backendové části
* Programování uživatelského rozhraní
* Spolupráce s vývojářským týmem
* Reporting

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání
* Znalost programovacího jazyka C#,.NET
* Výhodou znalost frontendu HTML, TypeScript, CSS
* Zkušenost se softwarem JIRA
* Proaktivní přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* bonusy/prémie
* stravenky
* nápoje na pracovišti zdarma
* reálný kariérní růst v rámci firmy
* možnost účastnit se oborových konferencí a kongresů
* příspěvek na rozvoj a vzdělávání

* nástup možný IHNED
* místo výkonu práce: Třebíč

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování