Skladník v dřevovýrobě

Jméno/Firma
Stavounie-CZ, s.r.o.
Pracoviště
Nová 200, Domašov
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost Stavounie-CZ, s.r.o. přijme samostatného skladníka do dřevovýroby. Jsme společnost zabývající se výrobou dřevěných průmyslových obalů se specializací na atypickou výrobu dřevěných a překližkových obalů, atypických palet, beden, ohrádek a zámořského balení. Máme 30-ti letou tradici a aktuálně hledáme další posilu do našeho týmu pracovníků.

Náplň práce:

  • zajištění vykládky materiálu a nakládky zboží
  • vstupní kontrola materiálu
  • manipulace s materiálem a zbožím v areálu společnosti
  • navážení a vyvážení řeziva ze sušáren

Požadujeme:

  • samostatnost
  • spolehlivost
  • oprávnění na vysokozdvižný vozík + praxe
  • vše ostatní Vás naučíme

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení s perspektivou
  • práci v jednosměnném provozu (6:30 – 15:00, po – pá)
  • pracovní poměr na dobu neurčitou (HPP)
  • stravenkový paušál cca 2500 Kč/měsíc

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Parkoviště