Junior Shift Manager

Jméno/Firma
Pizza Hut
Pracoviště
Praha
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Příběh společnosti Pizza Hut

V Pizza Hut si zakládáme na rodinné atmosféře, důvěře a kvalitním zákaznickém servisu. Potrpíme si na kvalitní suroviny a dbáme na to, aby naše jídlo bylo vždy čerstvé. Naši hosté si mohou pochutnat na dvou druzích pizz – na tenkém křupavém těstě San Francisco, nebo na vyšším nadýchaném americkém těstě PAN. Svou pizzu si také mohou vylepšit ikonickými okraji plněnými mozzarellou. Práce v Pizza Hut ti nabízí plnohodnotný trénink a rozvoj, možnost plánování směn podle tvých potřeb, zajímavé benefity a skvělý tým! Práci nebo praxi u nás získáš, ať už jsi student, absolvent, rodič s malými dětmi nebo zkušený gastro nadšenec.

Náplň práce: Vedení směny / Junior Shift Manager

Hledáš posun ve své kariéře a novou výzvu? Nebo jsi teprve na začátku a láká tě možnost růst na vedoucí pozice?

Do našeho týmu hledáme VEDOUCÍHO SMĚNY JUNIORA, který se postará o vedení týmu na směně i zajištění hladkého chodu celé

restaurace. U nás získáš cenné zkušenosti, ale i jistotu a rodinnou atmosféru.

Co tě u nás čeká:

  • Náš přátelský tým ti zajistí důkladný trénink, aby tě na nové pozici nic nepřekvapilo
  • Povedeš tým na směně a zajistíš, aby vše klapalo, jak má
  • Budeš pracovat na všech pozicích v restauraci: přijímání zboží, hlídání nákladů, plánování a příprava provozu, obsluha zákazníků, příprava pizz a dalších dobrot z naší nabídky
  • Naučíš se ovládat všechny standardy a systémy
  • Budeš dohlížet na čistotu restaurace

Kdo k nám zapadne do týmu:

  • Spolehlivý kolega, který má organizační dovednosti a nerozhodí ho rychlé tempo v našich restauracích
  • Flexibilní parťák, kterému vyhovuje pracovní doba i o víkendech a svátcích
  • Týmový hráč, na kterého je spoleh a nenechá své kolegy ve štychu, když někdo z nich onemocní
  • Pohodář, který má rád na směně dobrou atmosféru

Jaké benefity na tebe čekají:

  • Flexibilní plánování směn dle tvých potřeb
  • Jídlo na směně za zvýhodněnou cenu
  • Extra bonusy a spropitné
  • Výhody do všech našich značek (KFC, Burger King, Pizza Hut, Starbucks)
  • Přes 2000 Kč čistého ke každé výplatě jako příspěvek na údržbu uniformy
  • Multisport karta
  • Teambuildingy a zaměstnanecké akce
  • Placená školení a možnost kariérního růstu

Zaujala tě naše nabídka? Tak neváhej a pošli nám něco o sobě, těšíme se na tebe!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti