Vedoucí úklidu pro Prahu a okolí (nástupní mzda 40 700 - 43 000 Kč)

Jméno/Firma
CLEANCAT s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

Co Vás čeká a nemine:

  • zodpovědnost za svěřené zakázky
  • aktivní práce v terénu – pravidelná kontrola prováděných prací na cca 15–20 pracovištích v Praze a okolí
  • nábor zaměstnanců
  • administrativní činnost, která tvoří cca 25 % pracovní doby (dokumenty k nástupu a výstupu zaměstnanců, docházky, objednávky materiálu)
  • vedení početné skupiny čítající cca 40 až 80 zaměstnanců
  • závoz materiálu na střediska

Očekáváme, že budete:

  • akceptovat pružnou pracovní dobu, která se odvíjí od pracovní doby a potřeb jednotlivých středisek
  • mít prokazatelné znalosti na úrovni SŠ s maturitou
  • mít přirozenou autoritu
  • vlastnit ŘP sk B. a budete aktivním řidičem – nezbytné
  • dobře zvládat občasný nápor a stresové situace

Rádi Vám nabídneme:

  • možnost pracovat pro ryze českou společnost s 27letou historií a cca 1 800 zaměstnanci
  • pružnou pracovní dobu
  • k pracovní pozici standardně patří: mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
  • zaučení na pozici – uvedení do problematiky úklidových a speciálních služeb
  • měsíční, roční a jiné odměny
  • stravenky (stravenkovou kartu)
  • každý občas nemusí být ve své kůži – od toho máme sick days
  • nenecháme Vás v tom plavat – očekávejte vstřícnou spolupráci s kolegy z ostatních oddělení
  • interní i externí vzdělávání (odborná školení, měkké dovednosti a další)
  • 2x za rok pořádáme firemní společenskou nebo sportovní akci, abyste mohli blíže poznat své kolegy i mimo pracovní prostředí
  • předpokládaný termín nástupu: ihned / dohodou

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí