Skladník - až 37 000 + stravenky!

Jméno/Firma
ACP Engineering s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost ACP Engineering s.r.o. vznikla v únoru 2012. Byla založena na základě našich zkušeností a dlouholeté odborné praxe. V oboru působíme již od roku 1998.

Věnujeme se dodávce a montáži klimatizačních zařízení, vzduchotechnických zařízení, tepelných čerpadel. Dále projekční činnosti a výrobě ALP potrubí.

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
    • 25 000 - 37 000 dle zkušeností a výkonu
  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Týmovou spolupráci
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv

Náplň práce:

  • Třídění a likvidace odpadů
  • Údržba objektu, zeleně a zpevněných ploch
  • Zaskladňování a vyskladňování zboží pro naše montáže
  • Vedení skladové evidence a objednávání zboží u našich dodavatelů
  • Zodpovědnost za sklad a za skladovou dostupnost nejčastěji používaného materiálu
  • Závozy zboží od dodavatelů na náš sklad a závozy materiálu na místo našich montáží
  • Pomocné práce na dílně

Očekáváme že:

  • Jste spolehlivý, samostatný a flexibilní
  • Máte řidičské oprávnění skup. B (Řidičské oprávnění skupiny BE výhodou)
  • Máte technické vzdělání, nebo zkušenost na podobné pozici
  • Se orientujete ve výkresové dokumentaci
  • Umíte pracovat na PC (Excel, Outlook, atd.)

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí