VEDOUCÍ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ (36-42.000 Kč) JEDNA SMĚNA

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Rychnov nad Kněžnou
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jste technický nadšenec, který má velké ambice vést pracovníky ve výrobě? Nějakou malou zkušenost s vedením lidí už disponujete? Chcete pracovat pouze na jednu ranní směnu a ve 3 hodiny už být doma? Hledáme právě VÁS!

Náplň práce:

* Vedení podřízených ve výrobě
* Zodpovědnost za plynulý chod výroby
* Plánování výroby, plnění výrobního plánu
* Plánování a zajišťování pravidelné údržby, revize strojů
* Kontrola dodržování technických postupů a BOZP

Co od Vás očekáváme:

* Min. SOU v technickém oboru
* Zkušenost s vedením kolektivu (z výroby, obchodu, prodejny..)
* Aktivní znalost MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Práce pouze na jednu ranní směnu!!!
* 13. mzda
* SickDays
* Bonusy, prémie
* Dotované stravné

* Místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění