Technik 3D měření

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Mladá Boleslav
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Do týmu společnosti jež je lídrem na trhu prémiových polyuretanových povrchů hledám kvalifikovaného a motivovaného Technika 3D měření. Máte zkušenosti s moderními technologiemi a přesnost s detailem je vaše druhé jméno?

Pokud se orientujete v oblasti 3D měření a chcete se podílet na inovativních projektech, pak hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • Měření na 3D CMM a Optickém scanneru
  • Tvorba a optimalizaci měřících programů
  • Uvolňování kontrolních přípravků
  • Zpracování měřících protokolů a jejich analýzy
  • Komunikace se zákazníkem i dodavateli v oblasti náměrů a jejich hodnocení

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • Praxi s 3D měřením (výhodou SW Quartis, Atos Profesional)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace a schopnost orientace v 3D modelech
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • Ochota pracovat v třísměnném režimu

Nabízíme:

  • Na zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Mezinárodní prostředí
  • Zaškolovací program
  • 5. týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Neváhejte a získejte novou práci, nastoupit můžete ihned. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění