MISTR LAKOVNY - 1 SMĚNA (AŽ 60 000 Kč)

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti s lakováním a vedení týmu Vám není cizí? Hledáme schopného vedoucího, který bude zodpovídat za plnění zakázek, efektivní řízení produktivity týmů, neustálé zlepšování procesů (LEAN, 5S) a pravidelný reporting. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

* Zodpovědnost za plynulý chod lakovny, včetně plánování směn a řízení produktivity týmu
* Organizace a koordinace práce mezi jednotlivými odděleními
* Kontrola kvality odvedené práce
* Reporting a vedení potřebné dokumentace

Co od Vás očekáváme:

* Školu technického zaměření
* Zkušenosti s lakováním
* Minimálně 5 let praxe na podobné pozici
* AJ na komunikativní úrovni (B1/B2)

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zajímavé ohodnocení
* Zkrácená pracovní doba - 1 směna
* 5 týdnů dovolené
* Sickdays
* Kantýna
* Možnost vzdělávání
* Příspěvek na penzijní připojištění a stravování
* Firemní doprava, odměny, akce

Místo výkonu práce: Plzeň

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště