Směnový mistr (m/ž), příspěvek na dopravu????

Jméno/Firma
Randstad HR Solutions s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Do výroby regálových systémů v Adamově hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici Směnový mistr/mistrová.

Co vás čeká?

  • Vedení týmu 15–20 pracovníků na směně
  • Organizace práce a plánování směn
  • Odpovědnost za plnění výrobního plánu
  • Koordinace zásobování ze skladu
  • Zlepšování výrobních procesů a dohled na 5S
  • Vyhodnocování KPI a BOZP

Co vám nabídneme?

  • nástup přímo do kmene společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností, měsíční prémie dle KPI
  • příspěvek na dopravu
  • docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní posilovna
  • jazykové kurzy
  • zvýhodnění tarify pro celou rodinu
  • firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Co od vás očekáváme?

  • Praxi s vedením výrobního týmu
  • Orientaci ve výrobních procesech a znalost Excelu
  • Schopnost dobře organizovat práci

Zaujala vás tato nabídka? Reagujte na tento inzerát, nebo se nám ozvěte s otázkami na zobrazit tel. číslo . Těšíme se na spolupráci!