Prodavač do stánku FUSAKLE v Praze OC Pankrác, Palladium - sezónní - HPP i DPP

Jméno/Firma
Fusakle s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Vyrábíme originální designové ponožky a oblečení pro děti i dospělé. Naše produkty jsou hravé, inspirované lokální kulturou a vyráběné s důrazem na udržitelnost a kvalitu. Spolupracujeme s místními umělci a organizacemi, abychom přinášeli kreativitu a jedinečnost do každodenního života.

O nás

Česko-Slovenská značka originálních ponožek s výrobou výhradně na Slovensku a v České Republice. Prostřednictvím svých barevných a lokálních designů, které spojí dobré z minulosti s dobrým ze současnosti, chce oživit textilní tradici a šikovnost našich lidí. Díky svojí propracovanosti a nápaditosti se staly Fusakle oblíbenými pro všechny - dospělé, teenegery, děti i miminka.

Náplň práce:

Zda hledáš práci na HPP i DPP jako Asistent prodeje, móda je tvůj koníček, jsi nabitý pozitivní energií a rozdávaš úsměv na tváři, kterým zároveň šíříš radost, určitě jsi tu správně :) Spokojenost zákazníků je u nás prvořadá, a proto hledáme kolegy, kteří dokážou svým zákazníkům naslouchat.

HPP i DPP hledáme do Pražských OC – Pankrác, Palladium. Náš barevný svět tě s radostí na HPP/DPP přivítá na našich pop-up stáncích ať si žena nebo muž, jen se pevně s našimi Fusaklemi na nohách u nás drž. Při nástupu tričko, fusky dostaneš a mezi svoje kolegy v týmu rychle zapadneš. :)

Co tě u nás všechno čeká?

  • obsluha a starostlivost o zákazníka - poskytujeme 100%-ní zákaznický servis, do kterého tě zaškolíme
  • zabezpečení bežného chodu pobočky - merchandising, udržování čistoty na pobočce, práce s pokladnou
  • účast na inventurách
  • a mnoho jiného, zábavného, barevného a příjemného
  • práce na krátký/dlouhý týden – 12h. smeny

Je pro nás důležité, aby jsi se u nás cítil jako doma, a proto se snažíme našim zaměstnancům vytvořit co nejlepší podmínky a pracovní prostředí.

Nakoľko sme česko-slovenská spoločnosť, kontaktovať vás budeme zo slovenského tel. čísla s predvoľbou +421. Preto prosíme hovor z takéhoto tel. čísla prijať. Ďakujeme.

Co od Vás očekáváme:

KOHO hledáme?
F - flexibilní

U - usměvavý

S - spolehlivý

A - ambiciózní

K - komunikativní

- láskavý

E - energický

Buď i ty FUSAKLE. Buď Česko-slovenský originál :)

Co Vám můžeme nabídnout:

Z čeho se skládá tvoje mzda?

FIX

  • nástupní mzda je 27 000 Kč
  • příplatky za práci přes víkend a svátky
  • zda odpracuješ nadčas, máš ho proplacený

VARIABILNÍ SLOŽKA MZDY

  • motivačná zložka mzdy alebo aj dochádzkový bonus vo výške 3000 Kč vyplatený automaticky po splnení dochádzky a pracovných povinností
  • čím víc prodáš, tím víc získaš - můžes si vydélat až 8 000 Kč na základe tvého osobního blokování
  • odměny při splnění KPI ukazovatelů - až do výšky 1300 Kč
  • individuální odměny
  • súťaže, adventný kalendár 12/2024 - každý deň nová výzva a za ňu odmena v produktoch spoločnosti alebo finančná odmena

Zaměstnanecké benefity:

  • máme slevy na produkty Fusakle
  • některé produkty Fusakle dostávame i zdarma
  • produktové školení a školení zákaznického servisu
  • motivační soutěže o finanční a věcné ceny
  • teambuildingy
  • příspevěk na Multisport kartu

Mzda na DPP:

150 CZK / hodina

+ príplatky za víkendy

Odpracuješ-li 70 hodin za měsíc, a nezrušíš svou naplánovanou směnu, tvá hodinová mzda se zvýší na 175 CZK / hodina.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí