Hlavní Účetní (50-55.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Nový Jičín
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte předchozí praxi v oblasti účetnictví ze strojírenské společnosti? Hledáte novou pracovní výzvu? Pro našeho klienta, stabilní a úspěšnou společnost, hledáme hlavní účetní, která/ý povede kompletní účetní agendu a bude klíčovou osobou v oblasti účetnictví a daní. Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (50-55.000 KČ)

Náplň práce:

* Zodpovědnost za vedení a správu kompletní účetní agendy
* Vytváření účetních postupů a zajištění souladu s legislativními předpisy
* Zpracování hlavní knihy, účetních závěrek a reportů
* Komplexní správa daní včetně DPH a daňových přiznání
* Příprava podkladů pro finanční a daňové audity

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
* Praxi z obdobné pozice
* Dobrou znalost účetních zákonů a daní
* Znalost účetních systémů
* Pokročilou znalost MS Office (Excel)

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené
* Bonusy, prémie
* Příspěvek na dopravu i stravování
* Vzdělávací kurzy, odborná školení
* Příspěvek na penzijní připojištění

* Lokalitu: okres Nový Jičín

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování