Obsluha stavebních strojů- náborový příspěvek

Jméno/Firma
OHLA ŽS, a.s.
Pracoviště
Tuřanka 1554/115b, Slatina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

OHLA ŽS, a.s. je dynamická multioborová stavební firma se sedmdesátiletou tradicí, která patří k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci nejrůznějších stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků. OHLA ŽS, a.s., divize Technologie, Výrobní středisko hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici strojníka.

Náplň práce:

Obsluha zemních a  příbuzných strojů  -  kolový bagr,pásový bagr,dvoucestný bagr

Co od Vás očekáváme:

Na pozici strojníka požadujeme:

  • platný strojnický průkaz pro daný typ stroje
  • zdravotní způsobilost
  • praxe na více typech strojů výhodou( kolový bagr,pásový bagr,dvoucestný bagr)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • náborový příplatek ve v
  • od 225 ,- Kč/hodinu + příplatky + výkonnostní odměny + cestovné nadstandardní nástupní mzda
  • náborový příspěvek ve výši nástupní mzdy
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • zaškolení a podpora dalšího profesního růstu
  • cestovní náhrady - velmi si vážíme Vaší ochoty cestovat, a proto nabízíme vyšší cestovní náhrady než zákoník práce
  • zajistíme Vám na naše náklady ubytování v místě stavby (podle možností dané lokality, např. penzion)
  • dále Vám nabízíme dopravu do práce a zpět na naše náklady pokud využíváte prostředků hromadné dopravy (vlak, autobus…)
  • 5 týdnů dovolené
  • když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • preventivní onkologické prohlídky
  • očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • možnost využití firemních rekreačních zařízení
  • možnost čerpání bezúročných půjček

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou