VEDOUCÍ STAVBY (47-60.000 Kč)

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Umíte si rozplánovat práci? Koordinace dodavatelů a pracovníků je pro Vás hračka? Jste týmový hráč? Práce s tabulkami pro Vás není překážkou? Tak právě Vás hledáme. Sháníme již zaučeného stavbyvedoucího, který bude součástí našeho týmu. Zašlete nám Váš životopis a my se Vám rádi ozveme.

Náplň práce:

  • Organizace stavby, pracovníků a pracoviště
  • Koordinace subdodavatelů
  • Plánování stavby v souladu s realizačním harmonogramem
  • Kontrola kvality stavby, BOZP, dodržování TP a smluvních podmínek
  • Stavby probíhají v Praze, Karlových Varech a Jižních Čechách

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe v oboru
  • Orientace ve stavebním zákonu
  • VŠ/SŠ ve stavebním oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Práce s PC (email, MS Office)
  • Organizovanost, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost
  • Výhodou: autorizace ČKAIT

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 25 dní dovolené (s odpracovanými roky stoupá počet dnů dovolené)
  • 13. mzda
  • Bonusy, osobní ohodnocení, prémie
  • SickDays
  • Příspěvek na stravu, penzijní a životní pojištění
  • Služební vozidlo, mobil, notebook
  • Místo výkonu: Praha

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí