Technik údržby - elektro pro pracoviště ZF Electronics Klášterec

Jméno/Firma
Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
Pracoviště
Mostecká 1973, Jirkov
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Intermont Opatrný Group je holding, který spojuje české společnosti zaměřující se na realizaci zakázek. Společnost Intermont, Opatrný, s.r.o. je členem tohoto holdingu. Organizační jednotka Servis HVAC a Facility pro svoji činnost hledá Technika údržby - elektro  pro pracoviště v ZF Electronic s.r.o. Klášterec.

Organizační jednotka Servis HVAC a Facility zajišťuje opravy, revize, servis, montáže a údržbu plynových zařízení, kotelen, vzduchotechniky, vytápění, výměníkových stanic a fotovoltaických elektráren. Zajišťuje opravy, údržbu a montáž technického zabezpečení budov.

Náplň práce:

  • Servis, montáže a opravy technického vybavení budov (VZT zařízení, topné systémy, MaR a další systémy).
  • Součinnost při kontrolách a revizích dle předepsaných vyhlášek.
  • Specifikace náhradních dílů pro technická zařízení budov (TZB).
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli.

Co od Vás očekáváme:

  • ÚSO vzdělání v technickém oboru, optimálně elektro.
  • Platné osvědčení dle NV 194/2022 Sb. (původně vyhláška 50/1978 Sb.) – výhodou.
  • Praxe v servisní činnosti výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).
  • Znalost systémů MaR (měření a regulace) výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzda: 35 000 – 42 000 Kč (dle zkušeností).
  • Postupný zaškolovací plán pro nováčky.
  • Půlroční odměny a další bonusy za nadstandardní pracovní výkony.
  • Benefity:
    • Příspěvek na dovolenou, penzijní spoření nebo životní pojištění.
    • Mobilní telefon.
    • Pravidelné firemní akce a teambuildingy.
  • Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání.
  • Parkování u areálu firmy.
  • Nástup možný ihned.

Chcete se stát součástí našeho týmu a rozvíjet svou kariéru v moderním prostředí? Pošlete nám svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat!

Těšíme se na spolupráci!

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou