HLEDÁ SE VEDOUCÍ NA JEDNU SMĚNU (34-42.000 Kč)

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Rychnov nad Kněžnou
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Hledáme vedoucího směny. Máte zkušenost s vedením týmu? Práce s PC Vám není cizí? Tak právě Vás hledáme. Nemáte zkušenost s prací ve výrobě? To vůbec nevadí. Vše Vám ukážeme a vysvětlíme. Zašlete nám Váš životopis!

Náplň práce:

* Vedení podřízených
* Zodpovědnost za plynulý chod výroby
* Plánování výroby, plnění výrobního plánu
* Plánování a zajišťování pravidelné údržby, revize strojů
* Kontrola dodržování technických postupů a BOZP

Co od Vás očekáváme:

* SŠ technický obor
* Praxe na pozici vedoucího (může být ze skladu, obchodu, výroby apod.)
* Práce na PC a MS Officem
* VÝHODOU: znalost technické dokumentace

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* 13. mzda
* SickDays
* Bonusy, prémie
* Dotované stravné

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování