Controllor

Jméno/Firma
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • tvorba pravidelných a ad-hoc reportů
  • spolupráce při přípravě rozpočtů
  • vyhodnocování a reporting odchylek mezi plánem a skutečností
  • analýza a vyhodnocování dat
  • spolupráce při nastavování vnitropodnikového účetnictví
  • kontrola správnosti účtování nákladů
  • kalkulace nákladových cen
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními a klinikami

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • výhodou je praxe na obdobné pozici, praxe při škole apod.
  • analytické myšlení
  • orientaci v účetnictví a DPH
  • velmi dobrou znalost MS Excel
  • znalost MD NAV a SQL výhodou
  • výborné komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

  • administrativní pozici s pravidelnou pracovní dobou, kterou lze přizpůsobit vašim potřebám,
  • možnost dalšího profesního růstu – podporu dalšího vzdělávání
  • pro mimopražské uchazeče možnost ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v areálu nemocnice
  • zaměstnanecké benefity – příspěvky na rekreace, penzijní připojištění, kulturní akce, masáže, dětské tábory atd.
  • slevy v nemocniční lékárně a prodejně zdravotnických potřeb

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Parkoviště