Senior finanční účetní s AJ

Jméno/Firma
Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro našeho významného klienta, zabývajícího se potiskem reklamních předmětu, se sídlem 2km od Plzně, hledáme zkušeného kandidáta na pozici finanční účetní.

Náplň práce:

  • Dohlížet na účetní transakce připravované juniorními účetními
  • Monitorovat správnost a přesnost účetnictví ve všech oblastech účetnictví.
  • Připravovat finanční výkazy podle českých účetních standardů (CZ GAAP) a amerických účetních standardů (US GAAP)
  • Provádět kontrolu přiznání k DPH a připravovat daňová přiznání k dani z příjmů
  • Pracovat v Oracle ERP.
  • Připravovat a podávat informace místním úřadům.
  • Spolupracovat s ostatními odděleními firmy na finančních záležitostech, komunikovat s auditory, bankami, daňovými úřady a dalšími veřejnými orgány v oblasti statutárního účetnictví a daňových záležitostí.
  • Usnadňovat kontroly prováděné daňovými a jinými vládními úřady.

Co od Vás očekáváme:

  • Profesionální úroveň češtiny, středně pokročilou úroveň angličtiny.
  • Praxi jako účetní odpovědný/á za různé oblasti ve výrobním odvětví.
  • Znalost českých účetních standardů (CZ GAAP) a daňových předpisů (včetně DPH, DPPO, DPFO, srážkové daně, sociálního zabezpečení, dalších daní a veřejných dávek)
  • Porozumění předpisům o převodním cenám.
  • Znalost Excelu na pokročilé úrovni.
  • Znalost Oracle ERP bude výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost podílet se na nových a zajímavých projektech.
  • 25 dnů dovolené.
  • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně.
  • Příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den.
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1% ze mzdy, min. 300 Kč měsíčně.
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně na Pluxee kartu.
  • Bonusová složka.
  • Jazykové kurzy, vzdělávací program.
  • Příspěvek za doporučení nového zaměstnance.
  • 13. mzda.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště