Údržbář protipovodňové ochrany

Jméno/Firma
Správa služeb hlavního města Prahy
Pracoviště
Praha
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Správa služeb hlavního města Prahy, příspěvková organizace, zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy spolupracující zejména s jednotlivými orgány hlavního města, včetně jeho Magistrátu, a dále se složkami integrovaného záchranného systému

hledá do svých řad šikovné kolegy / kolegyně na pozici :  Referent/ka majetkové správy - údržbář protipovodňové ochrany

Náplň práce:

  • zajišťuje komplexní správu a údržbu majetku SSHMP na úseku správy a údržby pevných částí  „Protipovodňových opatření na ochranu hl. m. Prahy“ (dále jen „PPO“)
  • odpovídá za zabezpečení provozuschopnosti spravovaných pevných částí PPO

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně středoškolské vzdělání – vyučen (nejlépe strojní zaměření)
  • minimálně řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou:

  • oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku výhodou
  • znalost místopisu Prahy
  • časová flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení: třída 5 (příloha č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách  správě, v platném znění)
  • po skončení zkušební doby osobní příplatek
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna na rok
  • stabilitu příspěvkové organizace
  • příspěvek na stravné a další zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na Vaše CV v českém jazyce a motivační dopis.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie