Servisní technik - výjezdy ČR (35-45.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Hrochův Týnec
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jste technicky zdatný a máte zkušenosti s montáží a servisem elektro zařízení? Nebaví vás sedět v kanceláři a uvítáte práci v terénu? Pak je tato pozici přímo pro vás! Zašlete nám svůj životopis a využijte svého potenciálu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - VÝJEZDY ČR (35-45.000 KČ)

Náplň práce:

* Zajištění technického servisu
* Kontrola a zabezpečení servisní činnosti
* Analýza a diagnostika závad
* Pravidelné výjezdy k zákazníkům
* Zápisy z jednání, komunikace na PC

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání
* Zkušenosti na obdobné pozici
* Platnou vyhlášku NV č. 194/2022 Sb. §6
* ŘP sk. B - denní výjezdy v rámci ČR
* Znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Odměny a benefity
* Návštěvu nevšedních zařízení
* Možnost si samostatně zorganizovat pracovní den
* Mobilní telefon a notebook
* Příspěvky na stravné, penzijní/životní pojištění

* Lokalitu: Hrochův Týnec

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí