Montér leteckých interiérů (až 200 Kč/hod)

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Rokycany
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

Hledáme šikovné montéry do stabilního podniku v Rokycanech. Jedná se o výrobu leteckých interiérů, konkrétně kuchyní, toalet a šatních skříní do letadel Airbus.

Náplň práce:

  • sestavování a lepení kuchyňských modulů
  • práce s ručním nářadím dle technických výkresů
  • vhodné pro uchazeče s praxí na pozici truhlář, podlahář, montér, elektromechanik, zámečník

Co od Vás očekáváme:

  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost
  • zájem učit se nové věci
  • ochotu pracovat v 2 směnném provozu
  • zodpovědný přístup k práci
  • praxi na montérské pozici výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na HPP
  • dlouhodobou spolupráci ve významné společnosti
  • možnost záloh a přesčasů
  • 2 směnný provoz
  • nástup možný ihned
  • mzda až 190 – 200 Kč/hod (dle zařazení)

Markmont s.r.o. Poděbradova 1, Plzeň – v přízemí budovy Avalon.