Hlavní účetní

Jméno/Firma
Jobs Contact Personal, s.r.o.
Pracoviště
Uherský Brod
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
22. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme zkušenou a pečlivou Hlavního účetní/ho, která bude zodpovědná za vedení kompletní účetní agendy naší výrobní společnosti. Pokud máte smysl pro detail, analytické myšlení a zkušenosti na této pozici, neváhejte se nám ozvat!

Náplň práce:

* Zajištění správnosti účetních dokladů a jejich zaúčtování

* Vedení týmu účetních a koordinace jejich práce

* Komunikace s finančními institucemi, úřady a auditory

* Příprava podkladů pro daňové přiznání a roční závěrky

* Sledování legislativních změn a jejich implementace do praxe

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

* Praxe na pozici hlavní účetní minimálně 3 roky

* Znalost českých účetních standardů a daňových zákonů

* Zkušenosti s vedením účetního týmu

* Pokročilá znalost práce s účetními programy (např. Pohoda, Money S3)

* Pečlivost, samostatnost a odpovědný přístup k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

* Odpovídající finanční ohodnocení

* Zázemí stabilní společnosti s přátelskou firemní kulturou

* Pružnou pracovní dobu/možnost využití HO

* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

* Příspěvek na stravování

* Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

* Kafitérie

* 5 týdnů dovolené

* a mnoho dalších benefitů

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování