Product Owner-LEASING

Jméno/Firma
Nathan Peterson International s.r.o.
Pracoviště
28. října 371/1, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
22. 10. 2024

Hledáme vhodného kandidáta, který očekává výzvy, buduje věci od nuly a rád by změnil trh s financováním vozidel.

Co vás čeká:

  • inovace a návrhy produktů
  • budete zlepšovat zákaznické online cesty, získávat konkurenční výhodu a snažit se poskytovat našim klientům a partnerům nejlepší řešení
  • nastavení efektivní produktové strategie
  • spolupráce napříč marketingem, obchodem a IT, úzce spolupracovat s těmito týmy a vézt je v průběhu celého životního cyklu produktu

Očekáváme:

  • inovační myšlení
  • dobré komunikační schopnosti, které vám umožní formulovat nápady, prezentovat návrhy a spolupracovat se zúčastněnými stranami
  • vyjednávací dovednosti
  • schopnost prioritizovat a pracovat s backlogem
  • schopnost zjistit a zvážit obchodní a uživatelské potřeby
  • zkušenost s budováním produktu od samého začátku
  • AJ velmi dobře

Co vám můžeme nabídnout:

  • nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života
  • máme 25 dnů dovolené a 5 sick days za rok
  • spoustu dalších zajímavých benefitů
  • kariérní růst nastavený dle rozvojového plánu a další