Vedoucí technické kontroly

Jméno/Firma
Tůma aerospace, s.r.o.
Pracoviště
Hromnice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
22. 10. 2024

Společnost Tůma aerospace, s.r.o. je ryze česká společnost. Specializujeme se na obrábění kovů a výrobu komponentů pro mnoho průmyslových odvětví. Snažíme se přinášet inovativní řešení a stále se zlepšovat a zdokonalovat. V současné době hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici a pokud Vás naše společnost zaujala, neváhejte nás kontaktovat nebo nám zašlete svůj životopis.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Praxe ve strojírenství podmínkou, praxe v Aerospace výhodou
  • Zkušenost s vedoucí pozicí
  • Zkušenosti s technickou kontrolou
  • Znalost ISO 9001 podmínkou, znalost AS 9100 výhodou
  • Znalost procesů obrábění
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Odpovědnost, samostatnost, přesnost a pečlivost

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za oddělení kvality
  • Vedení, řízení a kontrola týmu 5-7 zaměstnanců
  • Odpovědnost za plnění denních plánů TK
  • Řešení produktivity práce, odměňování a hodnocení pracovního týmu
  • Zodpovědnost za certifikaci společnosti AS 9100 + audity externí, interní
  • Zodpovědnost za metrologii ve společnosti
  • Zajišťování a kontrola BOZP, dodržování právních a jiných předpisů

Nabízíme:

  • Zaměstnání v ryze české společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí nedaleko od Plzně
  • Mladý a dynamický tým
  • Pestrou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
  • Dobré platové ohodnocení
  • BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, přítomnostní odměna, 5 týdnů dovolené, firemní akce a další benefity.